flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вирок Марганецького міського суду у відношенні заступника міського голови Марганецької міської ради, а також завідувача відділу землекористування та екології Марганецької міської ради.

25 вересня 2018, 09:30

       24 вересня 2018 року Марганецьким міським судом розглянуто кримінальне провадження у відношенні завідувача відділу землекористування та екології Марганецької міської ради, а також заступника міського голови Марганецької міської ради за ст. 368 ч.З КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки службовою особою».

       Вказаних осіб визнано винними у вчиненні злочину та призначено покарання у виді 6 (шести) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 3 (три) роки, з конфіскацією майна, за винятком майна, що не підлягає конфіскації згідно з Законом.

       Даний вирок Марганецького міського суду ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до Апеляційного суду Дніпропетровської області протягом тридцяти днів з моменту його проголошення. У разі подання апеляційної скарги вирок набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.